Prezenty na Dzień Kobiet

8 marca to dzień, w którym wszystkie kwiaciarnie w Polsce mają pełne ręce roboty. Wszystko to za sprawą Dnia Kobiet. Mężczyźni chętnie obdarowują kwiatami kobiety, które są najważniejsze w ich życiu – żony, narzeczone, matki, córki, siostry, a nawet nauczycielki, koleżanki z pracy lub szkoły, kuzynki itp. Każda pani w tym dniu czeka na drobny upominek, mimo że nie zawsze się do tego przyznaje i często się z tym kryje. Prezent na Dzień Kobiet nie musi być jednak kwiatkiem lub bukietem. Pomysłów i możliwości jest wiele, wszystko zależy od kreatywności i pomysłowości.

Prezent dla partnerki

Bez względu na to, ile ważnych dla siebie kobiet mężczyzna chce obdarować w tym dniu, na pierwszym miejscu zazwyczaj stawia prezent dla swojej partnerki – żony, narzeczonej lub dziewczyny, z którą się spotyka. Co można więc podarować kobiecie swojego życia oprócz standardowego kwiatka?

  • coś na osłodę – nie musi być to tradycyjna bombonierka w kształcie serca. Jeśli dziewczyna lubi czekoladę, jak najbardziej, ale jeśli dba o linię, można poszukać słodkości, które jednocześnie będą zdrowe – kobieta na pewno doceni ten gest,
  • komplet bielizny – co tu dużo mówić, kobiety o tym rzadko wspominają, ale prawda jest taka, że kochają dostawać seksowną bieliznę,
  • biżuteria – jeśli decydujemy się na tego typu prezent pamiętajmy, aby było to coś skromnego i delikatnego – podarunek na Dzień Kobiet nie powinien być zbyt drogi,
  • pluszak – opcja raczej dla młodszych par, jednak każda dziewczyna ucieszy się z dużego, pluszowego misia,
  • prezent zrobiony ręcznie – może być to bukiet z papieru (origami), własnoręcznie wykonana ramka ze wspólnym zdjęciem lub szkatułka na biżuterię – kobieta doceni to, że poświęciłeś swój czas, aby sprawić jej radość.

Prezent dla mamy/babci/siostry

Dobre wychowanie wymaga, aby 8 marca nie zapominać o kobietach z najbliższej rodziny. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się standardowy upominek, czyli kwiatek i coś słodkiego. Wymyślanie oryginalnych prezentów lepiej zostawić sobie na inne okazje, na przykład urodziny.

Prezent dla koleżanki ze szkoły lub pracy

Bardzo często kobiety, z którymi spędzamy czas w miejscu naszej pracy lub w szkole, tak naprawdę towarzyszą nam przez większość dnia – czasami spędzamy z nimi więcej chwil niż z partnerką. Dlatego też nie można zapomnieć również o nich. Nawet mała różyczka wystarczy, aby poczuły się docenione.

Prezent dla córki

Na koniec pora na najmłodsze kobietki – czyli córki mężczyzn, którzy zostali już ojcami. Każda mała dziewczynka chce jak najszybciej dorosnąć i też być traktowana jak kobieta. Dlatego też warto również i jej podarować prezent na Dzień Kobiet – sprawi jej to olbrzymią radość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *